O Nas

Uniwersalny portal w służbie piękna, „ponieważ jakość będzie miała coraz większą wartość”.
Sztuka nie ma granic, a dzięki możliwościom, jakie daje technologia, pasja do piękna nie zna już barier. Ta myśl zainspirowała narodziny Antyki7.com, Targowiska Antyków i Sztuki Współczesnej, gdzie można znaleźć unikalne przedmioty, narzędzia w służbie pasji, sztuki i kultury.
Portal internetowy, giełda poświęcona antykom, nowoczesnemu wzornictwu i sztuce współczesnej, na której profesjonaliści z branży mogą oferować swoje przedmioty i rozwijać swoją działalność .
Antyki7.com stworzony przez intuicję Webpack Sp. zoo i przedsiębiorczych miłośników antyków. To portal, który ma w założeniach, wyświetlać w internecie propozycje najpopularniejszych antykwariuszy i galerystów w Polsce
Antyki7.com, ma wyrzucić w eter witryny sklepów i galerii. To zasługa przyjaciół, którzy na początku  XXI wieku chcą przekonać profesjonalistów zakorzenionych w branży, aby również trafili do wirtualnego świata. A my jesteśmy przekonani, że antyki nie wyszły z mody, po prostu muszą nadążać za podejściem użytkowników.
Nie jesteśmy pośrednikami, Antyki7 to platforma, która w założeniach ma łączyć popyt z różnorodną ofertą, która nie pozostawia nic przypadkowi i daje możliwość pogłębienia każdego aspektu.
Antyki7 nie ogranicza się do wystawiania przedmiotów na sprzedaż, ale oddaje ludziom w sieci wszechstronną usługę i jednocześnie jest nowoczesnym projektem kulturalnym oferującym antyki i sztukę w wielu formach i treściach.
Z tego powodu, oprócz specyfikacji każdego pojedynczego przedmiotu w sprzedaży, użytkownik może od czasu do czasu odkryć tajemnice rozpoznawania oryginalnego dzieła.
Idealnie byłoby dać antykwariuszom i właścicielom galerii możliwość bycia wszędzie widzianymi, pokazywania swoich obiektów i dzieł, zbiorów oraz oferowanych przez nich wystaw i wybierania, kiedy tylko chcą.
Zawsze uważano, że zjednoczenie sieci z tymi światami jest nie tylko możliwe, ale jest wielką szansą dla tych, którzy świadomi posiadania wartościowych galerii i sklepów chcą stać się częścią czegoś większego. Społeczność ma na celu nadanie wartości jej uczestnikom i umożliwienie im poprawy, ujawnienia się tym, kim są.
Na tym położyły się fundamenty, które wspierają system Antyki7.com, jego koncepcję i funkcje: dostarczanie naszym Sprzedawcom mnóstwa nowych narzędzi, otwieranie im kolejnych drzwi, pokazywanie ich wartości z prostotą i przełamywanie barier lokalu.
Tak więc także w stosunku do osób prywatnych, entuzjastów i kolekcjonerów, zamiarem Antyki7.com jest oferowanie siebie jako zaufanego punktu odniesienia w poszukiwaniu tego, co ich interesuje, gwarantując niezawodność, jakość i wyjątkową łatwość komunikacji, którą uważamy za niezbędną, aby nie utracić relacji między sprzedawcą a osobą prywatną.
Jacek Krysiak
Dlaczego 7?
Siedem (łac. septem, gr. επτα, hebr. šeba, akad. šebe, ar. sab`a skt. saptá, nah. chicome)
Cyfra siedem uważana jest  za mistyczną, wyróżniającą się bogatą symboliką. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, symbolizuje związek czasu i przestrzeni. W Nowym Testamencie (Mt 18,21) oznacza pełnię i doskonałość, w religii judaistycznej kojarzyła się z siedmioma dniami tygodnia, siedmioma archaniołami. Przez siedem dni trwały wielkie święta i siedem tygodni upływało między Pesach a Świętem Tygodni. Starożytni filozofowie przypisywali jej własności opieki i władzy nad światem, kojarząc z siedmioma planetami. Pitagorejczycy uważali ją za najwyższą podstawową liczbę całkowitą. W wielu mitologiach stanowiła atrybut bogów, jej wartość była przedstawiana w architekturze, świętych pismach, przykazaniach, kosmologii.